РАДМІР

 Фірма «Радмір» ДП АТ НДІРВ була створена у 1996 році на базі одного з підприємств з розробки та виробництва космічної техніки. Сьогодні «Радмир» — провідний виробник медичного обладнання в Україні.

 Основним напрямком діяльності підприємства є розробка та серійне виробництво складної медичної техніки: мамографічних комплексів, приладів ультразвукової діагностики, апаратів короткохвильової магнітотермії та локальної мікроволнової гіпертермії простати, а також ряду фізіотерапевтичних апаратів.

 Всі аспекти діяльності фірми «Радмір» керуються за єдиними принципами, в рамках єдиної інтегрованої системи управління якості, яка відповідає вимогам стандарту ДСТУ ISO 13485:2016. Підприємство відзначене знаками «Виробник кращих вітчизняних товарів року 2005», «Підприємство року 2010», «Державна премія України в галузі науки і техніки 2013».


 

Комплекс рентгенівський мамографічний цифровий СИМА

Комплекс рентгенівський мамографічний цифровий СИМА є сучасним цифровим комплексом, в якому рентгенографія молочної залози здійснюється з використанням цифрових методів реєстрації рентгенівських зображень під управлінням комп'ютера. Це дозволяє використовувати в повній мірі всі сучасні можливості по отриманню, обробці, архівуванню, друку та експорту мамограм.

Написати нам