ЗРО КВАНТ

   Завод рентгеноборудования КВАНТЗавод рентгенівського обладнання "КВАНТ" - провідне підприємство України в області розробки, виробництва і сервісного обслуговування сучасної рентгенівської діагностичної техніки.

  Більше 30 років ми спеціалізуємося на конструкторській та програмній розробці, виробництві і сервісній підтримці рентгенобладнання, щоб кожен медичний заклад було оснащено якісними сучасними апаратами, для можливості швидкої постановки діагнозу і підбору оптимального лікування. За цей час ми створили не тільки власну матеріально-технічну базу, а й повністю замкнутий цикл виробництва з унікальними розробками. Постійне підвищення якості процесів виробництва дозволяє впроваджувати інноваційні технології, щоб наші клієнти першими могли скористатися новітніми технологіями в області рентгенодіагностики.

   У своєму арсеналі Завод має більше 10 типів рентгенодіагностичних комплексів, що володіють сучасними передовими технічними можливостями, а також ряд патентів, таких як програмно-апаратний комплекс "NEYRON" створений з урахуванням усіх потреб для проведення швидкого і якісного обстеження, забезпечує зручність користування персоналу лікувального медичного закладу .


 

КРД-50 INDIascan-01 базова рентгенівська система

КРД «INDIascan-01» - це компактний, доступний за ціною, цифровий рентгенографічний апарат типу U-дуга, який ідеально підходить для будь-яких амбулаторій, приймальних відділень багатопрофільних лікарень, травмпунктів, лікувальних закладів вторинної ланки.

КРД-50 INDIagraf-02 (5 або 8 кВт) в комплекті з цифрофим плоскопанельним детектором 43х43 см

Комплекси рентгенівські діагностичні КРД 50 в модифікації Комплекс рентгенівський діагностичний «INDIagraf-02» призначений для проведення рентгенівських досліджень дорослих, дітей та нетранспортабельних хворих у відділеннях невідкладної допомоги, інтенсивної терапії, операційній, реанімації, хірургії, приймальних відділеннях, лікарняних палатах, травматологічних пунктах, а також в польових експедиційних та інших нестаціонарних умовах.

КРД-50 INDIagraf-02 (5; 8 кВт)

Апарат призначений для виконання рентгенівських знімків у нетранспортабельних хворих, приміщеннях лікарняних палат, травматологічних пунктів тощо. Робота апарата також ефективна при наданні невідкладної медичної допомоги для діагностики травм в польових умовах при надзвичайних ситуаціях.

Спеціалізовані автобуси А09206 «ATAMAN» призначені для розміщення рентгенівського обладнання

Автобуси, призначені для оснащення комплектуючих рентгенівськими діагностичними «INDIascan-01» або «INDIagraf» виробництва ТОВ «Заводу рентгенівського обладнання« КВАНТ », місто Харків. Вони призначенні для виїзних обстежень населених пунктів в районі віддалених від лікувальних закладів, особових складів військових частин або використовується при надзвичайних ситуаціях.

Комплекс рентгенівський діагностичний «INDIASCAN» (спеціалізований для рентгенографії грудної клітини)

Комплекс рентгенівський діагностичний «INDIASCAN» із цифровою обробкою зображення. Призначений для проведення масових обстежень грудної клітки пацієнтів із забезпеченням повної автоматизації процесу обстеження. Обстеження виконується у прямій та боковій проекціях (виявлення туберкульозу, онкологічних та інших захворювань).

КРД-50 INDIASCAN

Комплекс рентгенівський діагностичний «INDIASCAN» із цифровою обробкою зображення. Призначений для проведення масових обстежень грудної клітки пацієнтів із забезпеченням повної автоматизації процесу обстеження. Обстеження виконується у прямій та боковій проекціях (виявлення туберкульозу, онкологічних та інших захворювань).

Комплекси рентгенівські діагностичні «INDIAGRAF» (базова рентгенівська система)

КРД «INDIagraf» - це компактний, доступний за ціною, цифровий рентгенографічний апарат типу U-дуга, який ідеально підходить для будь-яких амбулаторій, приймальних відділень багатопрофільних лікарень, травмпунктів, лікувальних закладів вторинної ланки.

Комплекси рентгенівські діагностичні INDIAGRAF і INDIAGRAF-01

Комплекси рентгенівські діагностичні КРД 50 в модифікації Комплекс рентгенівський діагностичний «INDIagraf» призначений для роботи в стаціонарному рентгенівському кабінеті для усіх видів досліджень як цифрових так і аналогів, в травматологічному відділенні і в профільованому кабінеті лікувально-профілактичного закладу охорони здоров'я. Апарат може бути оснащено плоскопанельним детектором

  • 1
  • 2

Написати нам