КРД-50 INDIagraf-02 (5; 8 кВт)

Апарат призначений для виконання рентгенівських знімків у нетранспортабельних хворих, приміщеннях лікарняних палат, травматологічних пунктів тощо. Робота апарата також ефективна при наданні невідкладної медичної допомоги для діагностики травм в польових умовах при надзвичайних ситуаціях.

Основні типи досліджень:

Він дозволяє проводити більшість типів рентгенографічних досліджень у положенні стоячи, лежачи, сидячи, в прямих та бокових проекціях тощо.

Переваги:

  • Конструкція штативу апарата, що легко складається, дає можливість без зайвих зусиль переносити і транспортувати апарат у багажнику легкового автомобіля або за допомогою іншого транспортного засобу.
  • При проведені рентгенографії, можна використовувати всі типи рентгенівських касет із підсилюючими екранами, радіографічні касети, виносні цифрові камери або плоско-панельні детектори.
  • Виконання рентгенівського знімку здійснюється за допомогою бездротової, виносної кнопки або дистанційного індивідуального пульта.
  • Управління приладом живлення здійснюється за допомогою дистанційного індивідуального пульта з екраном не менше ніж 10“.

Написати нам