КРД-50 INDIascan-01 базова рентгенівська система

КРД «INDIascan-01» - це компактний, доступний за ціною, цифровий рентгенографічний апарат типу U-дуга, який ідеально підходить для будь-яких амбулаторій, приймальних відділень багатопрофільних лікарень, травмпунктів, лікувальних закладів вторинної ланки.

Він дозволяє проводити більшість рентгенографічних досліджень у положенні стоячи, лежачи, сидячи, в прямих та бокових проекціях тощо.

Комплекс забезпечує реєстрацію зображення за допомогою цифрового приймача, плоскопанельного детектора або рентгенівської плівки.

Штатив має моторизовані рухи для підйому/ опускання U-дуги, її обертання та зміни фокусної відстані . Комплектується рентгенографічним столом на колесах.

Основні типи досліджень:
Він дозволяє проводити більшість типів рентгенографічних досліджень у положенні стоячи, лежачи, сидячи, в прямих та бокових проекціях тощо

Переваги:

  • Комплекс забезпечує реєстрацію зображення за допомогою цифрового приймача, плоскопанельного детектора або рентгенівської плівки .
  • Штатив має моторизовані рухи для підйому/ опускання U- дуги, її обертання та зміни фокусної відстані . Комплектується рентгенографічним столом на колесах .
  • Керування Комплексом здійснюється з АРМ оператора у вигляді пульта керування інтерактивного з сенсорним екраном. Пульт керування інтерактивний повний забезпечує переміщення рентгенівського штативного пристрою, роботу пристрою живлення, камери цифрової та забезпечує обробку і зберігання інформації про пацієнта..

Написати нам